اباذري معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار هرمزگان گفت / تلاش بیشتری برای جذب سرمایه‌گذار در بستک شود PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۱۲


معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار هرمزگان گفت: باید برای سرمایه‌گذاری، جذب سرمایه‌گذار و اجرای بهتر سازه‌های تجاری در شهر بستک تلاش شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی اباذری در حاشیه مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرستان بستک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید برای سرمایه‌گذاری، جذب سرمایه‌گذار و اجرای بهتر سازه‌های تجاری در شهر بستک تلاش شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار هرمزگان با اشاره به پیشینه تاریخی شهر بستک ابراز داشت:‌ از خیرین شهری با قدمت بالای تاریخی و شهری که 60 سال است شهرداری در آن تاسیس شده انتظار داریم کمک‌های بهتری در راستای احیای شهر داشته باشند تا نما و فضای شهری شهر بستک تغییر چشمگیری کند.
وی با تاکید بر ایجاد شرایط مناسب‌تر به منظور پیدا کردن ظرفیت و پتانسیل‌های شهری در بستک، افزود:‌ نرخ مشارکت مردمی در این شهرستان باید بیشتر شود.
اباذری همچنین با حضور در مراسم افتتاح مجتمع تجاری- مسکونی جهانگیره با بیان اینکه برای توسعه بیشتر شهرستان بستک نیازمند تعامل با بخش خصوصی هستیم، خاطرنشان کرد: ‌برای توسعه شهرستان بستک نیاز است مردم مشارکت بیشتری داشته باشند و دولت نیز از مشارکت‌های مردمی برای توسعه اقتصادی این شهرستان استقبال می‌کند.
وی تصریح کرد: برای رسیدن شهرستان بستک به جایگاه واقعی خود باید راهکارهایی ترسیم شود که بخش خصوصی بتواند در حوزه‌های تجاری این شهر نقش پررنگ‌تری ایفا کند.

 

آخرین اخبار سایت

ارتباط با مدیر سايت 09171980244
bastakiehmag.ir

از سایت نشریه بستکیه دیدن فرمایید

logo-samandehi

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز65
mod_vvisit_counterدیروز187
mod_vvisit_counterاین ماه3474
mod_vvisit_counterکل بازدیدها961552

امروز : 01 اسفند 1397

تبليغات در بستك آنلاين 09171980244